Mar
30
to Mar 31

4. VÝZVA NATÁČENÍ - "DYCKY MOST CHALLENGE"

Natáčení čtvrté výzvy:
”na téma PŘEDSUDKY”
10h Odjezd do Mostu 12:00 návštěva kultovní hospody Severky, setkání s náměstkem města, návštěva Hněvína a kostela, Severka občerstvení 15:00 Setkání s klientem Kia Motors Czech, catering na Polygonu 16:00 Ježdění na polygonu - přes různé nástrahy - škola smyku, bezpečnost, kritické řízení. Setkání s dalšími influencery. 18:00 Ježdění na okruhu sportovními auty 1x Kia Stinger GT a 1x Kia ProCeed 20h odjezd zpátky do Prahy

View Event →
Mar
16
to Mar 17

2. VÝZVA NATÁČENÍ - "HATEFREE CHALLENGE"

Natáčení druhé výzvy zameřené na téma “hejterství” s přední českou YouTuberkou Gábi Heclovou

Dopolední stress FREE jóga pod vedením finalistky Mariany Bečkové

Školení na téma INSTAGRAM FEED a následný WORKSHOP na “flatlay fotku” v MOCUP space / Malostranské náměstí.

Výzva a plnění úkolů : podle zadání školitelů

View Event →
Mar
3
10:00 AM10:00

Casting INSTAHERO, Praha

100 předvybraných hrdinů z hashtagu #ZMENIMINSTAGRAM budou pozváni v neděli 3.3 do hotelu Mama Shelter na casting, který bude probíhat od 10 hodin cca do 20hodin-

Odborná porota složená z přední české influencerky, marketingové expertky a reklamního producenta, bude vybírat 10 finalistů na základě instagramového profilu a kreativního odpromování vybraného pruduktu přímo v den konání castingu.

View Event →
Feb
22
10:22 PM22:22

Uvedení traileru pro veřejnost, spuštění webu a celé kampaně

Dne 22.2. ve 22.02 spustíme kampaň a tak možnost přihlásit se do soutěže INSTAHERO pomocí hashtagu # ZMENIMINSTAGRAM a sledování profilu @instaheroshow.

Nahraj fotku nebo video, které nejvíc charakterizuje tebe a tvůj profil. K videu nebo fotce přidej #ZMENIMINSTAGRAM.
Pozici a pozvánku do live castingu získá ten, který nás dokáže svojí originalitou a svým profilem ohromit. Ukázat nám ucelený koncept svého Instagramu, ukáže nám jeho přesah nebo třeba originální zpracování i kdyby šlo třeba jen o fotky zvířat nebo přírody.
Do castingu nevybíráme modelky, modely, již známé Influencery, ani fotografy nebo marketéry. Hledáme ale někoho, kdo má potenciál být česko slovenský influencer.

View Event →